#zespół

Kamila Bundyra

właścicielka i dyrektor zarządzający

Absolwentka Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim i Psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Wypromowała dziesiątki produktów i marek. Swoje doświadczenie zawodowe budowała jako szef działów marketingu w korporacjach o zasięgu globalnym i w dużych przedsiębiorstwach. Jako specjalistka od eventów ma na koncie organizację wielu imprez masowych.

Przez wiele lat związana z branżą sportową (m.in. Polski Związek Piłki Nożnej). Doświadczenie zdobywała także w telewizji (m.in. Orange Polska, Orange Sport), pracując przy programach na żywo.

Pasjonatka najnowszych trendów w komunikacji, specjalistka od ogólnopolskich kampanii społecznych i zarządzania dużymi projektami.

#dreamteam #boss #makesense

Beata Michalska

dyrektor sprzedaży

Od 20 lat związana ze sprzedażą. Wie o niej wszystko. Doskonała negocjatorka i analityczka trendów w szeroko pojętym handlu. Ekspert w obsłudze klienta korporacyjnego i agencyjnego.

Doświadczenie zdobywała w branżach: mediowej, developerskiej, szkoleniowej i motoryzacyjnej.

Zarządzała projektami i zespołami sprzedaży. Otwarta na komunikację, potrafi doskonale godzić potrzeby klienta z interesem firmy, dla której pracuje.

#dreamteam #salesmanager #makesense

Ilona Bekier-Ekwa

producent

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od dziecka występuje na scenie i w telewizji. Zaczynała od gimnastyki artystycznej, tańczyła w teatrach, występowała w topowych programach telewizyjnych, dzisiaj tworzy choreografie i oprawę artystyczną.

Finalistka, potem choreografka programu You Can Dance (TVN).

Tworzyła choreografie do programów takich jak: Dancing with the Stars, Lip Sync Battle, Mali Giganci. Główna choreografka programu Bitwa na Głosy. Poza tym pracowała przy: Voice of Poland, X-Factor, Taniec z Gwiazdami, Eska Music Awards, Idol, festiwalach w Opolu i Sopocie. Autorka warsztatów dla kobiet Heels Ritual, łączących taniec na obcasach, jogę i podróż w głąb siebie. Prowadzi warsztaty taneczne w Polsce oraz za granicą, m.in. w Hiszpanii w Institude of Arts Barcelona oraz na Sycylii, na międzynarodowym DanzArt Festival. Od lat zajmuje się także produkcją wideo – ma na koncie reżyserię wielu teledysków dla polskich gwiazd.

W Make Sense współodpowiedzialna za realizację produkcji video z udziałem muzyki i tańca – od prac koncepcyjnych, poprzez castingi, tworzenie choreografii, do organizacji planów i działań postprodukcyjnych.

#dreamteam #producer #choreo #makesense

Patrycja Babicka

dyrektor kreatywny

Absolwentka Polonistyki i Teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Laboratorium Dramatu Tadeusza Słobodzianka, Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej i Zarządzania Oświatą. Od 20 lat zawodowo związana ze słowem pisanym – zarówno jeśli chodzi o teksty komercyjne, jak i artystyczne. Aktualnie Kierownik Kreacji w krakowskim Teatrze Bagatela.

Jej praca magisterska pt. Striptiz jako widowisko została opublikowana w Lekturach dramatyczności pod red. Dariusza Kosińskiego.

Jako dramaturg debiutowała na łamach „Dialogu” w 2008 roku Dramatem sensacyjnym. Związana ze sceną muzyczną jako tekściarka i scenarzystka przedstawień – m.in. autorka tekstów piosenek do płyty i spektaklu w reż. i wykonaniu Bartosza Porczyka Sprawca (Teatr Polski we Wrocławiu) scenariusza i tekstów piosenek do Pitawalu. Historii kryminalnych Krakowa w reż. i wykonaniu Anny Rokity (Teatr Bagatela/Scena na Sarego 7). Współautorka dwóch dramatów o Wandzie Rutkiewicz: Pod stopami niebo i nad głową niebo (dla Teatru Polskiego Radia, reż. Józef Opalski) oraz Ostatnie 300 metrów. Historia inspirowana życiem Wandy Rutkiewicz.

Pracuje nad kolejnymi spektaklami. Jednocześnie pozostaje wsparciem dla wielu marek jako kreatywna copywriterka.

#dreamteam #producer #choreo #makesense

Karolina Więckowska

copywriting, social media

Absolwentka Polonistyki i Zarządzania Kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od kilkunastu lat związana z sektorem kultury. Pracowała m.in. dla Fundacji i Wydawnictwa Korporacja Ha!art, Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie, Teatru Bagatela im. T. Boya-Żeleńskiego w Krakowie.

Zarządzała projektami i zespołami, zajmując się realizacją, koordynacją i promocją projektów kulturalnych, edukacyjnych i wydawniczych. Trenerka personalna i instuktorka fitness.

W Make Sense odpowiedzialna za tekstotwórstwo oraz kreowanie strategii w mediach społecznościowych.

#dreamteam #socialmedia #copywriter #makesense

Małgorzata Bieniek

copywriter i specjalistka od social mediów

Absolwentka filologii polskiej ze specjalnością medialną Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, a także studiów podyplomowych z zakresu edytorstwa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W swoim dziesięcioletniej pracy w social mediach może podzielić się takimi osiągnięciami, jak zarządzanie zespołem prowadzącym oficjalny fanpage dla Polskiego Związku Piłki Nożnej „Łączy nas piłka”, który zyskał ponadmilionową, zaangażowaną społeczność.

Zawodowo zajmuje się tworzeniem strategii komunikacji w social mediach (kilkudziesięciu klientów z wielu różnych branż).

#dreamteam #socialmedia #copywriter #makesense

Joanna Bielec

specjalistka od wizerunku

Pracowała m.in. przy programach: Kawa czy herbata?, Wiadomości TVN, Tylko miłość, Maraton uśmiechu, TVN Style. Współpracowała z takimi markami jak: Maybelline, Coty, Dr Irena Eris, Endemol, Zic-Zac, TVN, Privi, Jankers Studio, British American Tobacco, Spin Communications, Forum, Coca-cola, L’Oreal; magazynami: Twój Styl, Marie Claire, Viva, Pani, Elle, Gala, Foyer, i in.

Pasjonatka charakteryzacji filmowej i teatralnej, fotografka mody.

#dreamteam #makeup #makesense

Małgorzata Niewiadomska

fotograf

Absolwentka Fotografii w Łódzkiej Szkole Filmowej i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje fotografie publikowała m.in. w Revs magazine, Warsawholic, Switch magazine, Glamour.

Jest autorką zdjęć kostiumów do albumu pt.: „Opera Haute Couture”, wydanego przez Opere Narodową w Warszawie.

Współpracuje z projektantami przy sesjach wizerunkowych i lookbookowych. Swoje prace pokazywała m.in. na Fotofestiwalu w Łodzi, na Copenhagen Photo Festival w Danii, w Muzeum Woli w Warszawie, w Ośrodku Propagandy Sztuki w Łodzi oraz w Galerii FabrySTREFA w Łodzi.

#dreamteam #fotoartist #makesense

Gabriella Yacka

stylistka

Stylistka z niespełna 20-letnim doświadczeniem. Pracuje dla znanych firm (Eris, Gatta, Koral), magazynów (m.in. Marie Claire, Kreator), telewizji (TTV, Orange TV, NC+, Eska TV i in.),

Zajmuje się kreowaniem wizerunku gwiazd (m.in. Ewa Farna, Edyta Górniak, bracia Golec),

Artystów – do reklam, teledysków i książek (m.in. T. Lis „Życie prywatne”; A. Mielczarek, P. Brodnicki „Dobre życie”, „Detoks dla opornych”; D. Welman „Życie towarzyskie” i in.). Tworzy również stylizacje dla ludzi biznesu. Jej prace mają niepowtarzalny styl, łączący francuską elegancję, japoński minimalizm i estetykę afrykańską.

#dreamteam #stylist #makesense

Patrycja Wijatkowska

stylistka fryzur

Entuzjastka pracy w stylu łączącym klasykę z awangardą, wypracowanym na przestrzeni dwóch dekad doświadczeń w USA i Polsce. Właścicielka butikowego salonu Mirror Hair Studio w Warszawie.

#dreamteam #hair #makesense

Łukasz Niewiadomski

fotograf, wideo

Absolwent Fotografii w Łódzkiej Szkole Filmowej, obecnie doktorant na tej uczelni. Robił fotosy do filmów oraz produkcji telewizyjnych takich jak „Baby Blues” w reż. Katarzyny Rosłaniec, „Contact High” w reż. Michaela Glawoggera, „Warsaw Dark” w reż. Christophera Doyle’a oraz do programu „Nasz Nowy Dom”. Przez 2 lata współpracował z kanadyjskim startupem DubDub jako product evangelist.

Zajmował się realizacją krótkich filmów na social media oraz prowadził szkolenia promujące aplikację DubDub.

Aktualnie prowadzi warsztaty z fotografii i filmu. Działa również artystycznie. Swoje prace pokazywał m.in w Bunkrze Sztuki w Krakowie, w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu, w Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu, w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu, w Galerii Studio w Warszawie.

#dreamteam #fotoartist #makesense